Przyjęcia

Dworek Separowo to idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego oraz innych ważnych spotkań rodzinnych i jubileuszy.

WESELA

Nasze kameralne wnętrza pozwalają na organizację Wesela dla 100 osób wewnątrz lub plenerowego przyjęcia dla nawet 150 gości. Dworek dysponuje pięknymi zabytkowymi salami, które zostały odrestaurowane aby przyjąć Waszych gości. W 2019 do obiektu zostanie dobudowana oranżeria w której powstanie wszestronny parkiet do tańca. Gościom, którzy chcą zaczerpnąć świeżego powietrza proponujemy strefę relaksu z wygodnymi kanapami wśród drzew i sznurów świecących lampek.

 

SPOTKANIA RODZINNE

Nasz obiekt to idealne miejsce nie tylko na wesela, ale na wszystkie przyjęcia rodzinne. Jeżeli marzycie o wyjątkowym miejscu, w którym będziecie mogli spędzić spokojny czas z najbliższymi, nasze drzwi stoją przed Wami otworem! Wspólna kuchnia pozwala na przygotowanie pysznych domowych posiłków, a jadalnia do celebracji ich z ukochanymi osobami. Jeżeli chcecie przyjechać na gotowe, z przyjemnością podejmiemy się przygotowania dla Was cateringu i dekoracji.